Három személygépkocsi ütközött csütörtökön kora délután a 12-es országúton, Sepsikőröspatak külterületén.
A megyei rendőrség tájékoztatása szerint a balesetet az egyik sofőr okozta, akinek figyelmét „egyéb elfoglaltság” terelte el a vezetésről. Az ütközés következtében egy személy megsérült, az egyik jármű pedig a tetejére fordult. A sofőröket alkoholszondával tesztelték, a mérőműszer szerint egyikük sem fogyasztott alkoholt. (dvk)
Önnek is fontos, hogy megbízható, hiteles forrásból tájékozódjék? Szeret elemzéseket, véleményanyagokat olvasni? Jobban meg akarja ismerni Székelyföld múltját, természeti, kulturális értékeit? Szívesen olvas a háromszéki művelődési életről, új könyvekről, színházi előadásokról? Szereti az alkotó emberekkel, vállalkozókkal, pedagógusokkal, sportolókkal készült interjúkat? A Háromszék napilapnál azért dolgozunk, hogy tartalmas olvasmányokat kínáljunk Önnek.
Ha Önnek is fontos a Háromszék, kérjük, adományával támogassa lapunk internetes kiadását.
Havi támogatás (előfizetés): a megadott összeget havonta automatikusan levonjuk a kártyádról (minimum 5 RON/hó). Bármikor lemondható, a kezeléshez e-mailben küldünk egy egyszer használható kezelő linket.