A kovásznai rendőrség Mikulása december 24-én érkezett. A rendőrség székházában feldíszített karácsonyfánál mintegy huszonöt nehéz anyagi helyzetben levő gyermeknek osztott csomagot.
A gyermekek verssel és dallal köszönték meg az ajándékokat, majd Vajna János polgárközeli ügynök gitáron játszva román, magyar és angol nyelven karácsonyi dalokat adott elő. (bodor)
Önnek is fontos, hogy megbízható, hiteles forrásból tájékozódjék? Szeret elemzéseket, véleményanyagokat olvasni? Jobban meg akarja ismerni Székelyföld múltját, természeti, kulturális értékeit? Szívesen olvas a háromszéki művelődési életről, új könyvekről, színházi előadásokról? Szereti az alkotó emberekkel, vállalkozókkal, pedagógusokkal, sportolókkal készült interjúkat? A Háromszék napilapnál azért dolgozunk, hogy tartalmas olvasmányokat kínáljunk Önnek.
Ha Önnek is fontos a Háromszék, kérjük, adományával támogassa lapunk internetes kiadását.