Két sepsiszentgyörgyi csapat, A Gyufa és a The Bombers teljesítményét ítélte a legjobbnak a zsűri, ők a Háromszéki Diáknapok nyolcadik rendezvénysorozatának nyertesei.
A Tamási Áron Színházban szervezett vasárnap esti gálára a közel félszáz versenyszám teljesítése után az öt legmagasabb pontszámot elért csapat jutott be. Harmadik helyezett lett a megyeszékhelyi C. N. (Szíen), az Orgazmusszauruszok a negyedik, a Dandana pedig az ötödik helyen végzett. Háromszék legügyesebb KOBAKÉ csapata idén a kovásznai és kézdivásárhelyi diákokat tömörítő Izzirájder lett, a legsportszerűbbeknek pedig az Orgazmusszauruszok bizonyultak. Premiernek számított az idei Háromszéki Diáknapokat záró buli is, a három napon át versengő fiatalok ezúttal élő zenére lazíthattak a La Rocca klubban, ahol a Phase diákzenekar és a Funcky Munky cover band koncertezett.(dvk)
Önnek is fontos, hogy megbízható, hiteles forrásból tájékozódjék? Szeret elemzéseket, véleményanyagokat olvasni? Jobban meg akarja ismerni Székelyföld múltját, természeti, kulturális értékeit? Szívesen olvas a háromszéki művelődési életről, új könyvekről, színházi előadásokról? Szereti az alkotó emberekkel, vállalkozókkal, pedagógusokkal, sportolókkal készült interjúkat? A Háromszék napilapnál azért dolgozunk, hogy tartalmas olvasmányokat kínáljunk Önnek.
Ha Önnek is fontos a Háromszék, kérjük, adományával támogassa lapunk internetes kiadását.