MinifociMásodjára nyert az Autofin

2019. május 13., hétfő, Sport

Az Autofin együttese összehozta idénybeli második diadalát, miután a sepsiszentgyörgyi öregfiú minifoci-bajnokság 18. fordulójában ötgólos különbséggel diadalmaskodott a Szemerja csapatával szemben.

• Fotó: Albert Levente
    Fotó: Albert Levente

A középmezőnyt erősítő alakulatok csatájában a Skála négy találattal bizonyult jobbnak az Amicii gárdájánál, a Bertis hozta a kötelező győzelmet a Milan együttese ellen, az OSK megelőzte a rangsorban az általa legyőzött Málnást, a Mikósokk hetet vágott a Téglás Panziónak, míg a címvédő és listavezető Puskás ’87 rangadót nyert a harmadik helyezett Bodokkal szemben.

Az eredmények: Amicii–Skála 1–5 (gólszerzők: Tudoran, illetve Ladán, Botos 2, Szén, Cintos), Milan–Bertis 3–5 (gsz.: Sandu, Rétyi, Görgényi, illetve Szűcs 5), Autofin–Szemerja 7–2 (gsz.: Soós, Pulugor 2, Karácsony 4, illetve Ambarus, Simon), Málnás–OSK 3–4 (gsz.: Mihalache, Zsigmond 2, illetve Gáal, Farkas 2, Nisztor), Téglás Panzió–Mikósokk 4–7 (gsz: Bodor, Olajos, Demeter, Balló, illetve Miklós, Tóth, Máthis 2, Páll 2, Kis), Bodok–Puskás ’87 2–5 (gsz.: Aprodu 2, illetve Biszok, Dálnoki, Bende, Farkas, Godra).