Csütörtök délután öt órakor a sepsiszentgyörgyi Olt utcai Ex Libris könyvesboltban Kádár Gyula történész bemutatja, dedikálja Múltunk kötelez című legújabb kötetét.
A könyv első része megismertet Szent István korával, Erdély korai (X–XI. századi) történelmével, a második rész Erdély gyógyítástörténetét mutatja be a XV. századtól az első világháborúig. A kiadvány nem csak tartalmas téli olvasmány, de szép és hasznos karácsonyi ajándék is lehet mindazoknak, akik tisztelik múltjukat.
Önnek is fontos, hogy megbízható, hiteles forrásból tájékozódjék? Szeret elemzéseket, véleményanyagokat olvasni? Jobban meg akarja ismerni Székelyföld múltját, természeti, kulturális értékeit? Szívesen olvas a háromszéki művelődési életről, új könyvekről, színházi előadásokról? Szereti az alkotó emberekkel, vállalkozókkal, pedagógusokkal, sportolókkal készült interjúkat? A Háromszék napilapnál azért dolgozunk, hogy tartalmas olvasmányokat kínáljunk Önnek.
Ha Önnek is fontos a Háromszék, kérjük, adományával támogassa lapunk internetes kiadását.
Havi támogatás (előfizetés): a megadott összeget havonta automatikusan levonjuk a kártyádról (minimum 5 RON/hó). Bármikor lemondható, a kezeléshez e-mailben küldünk egy egyszer használható kezelő linket.